בית / כללי / סיקור: Sniper Fury מבית Gameloft

סיקור: Sniper Fury מבית Gameloft

מפעם לפעם אני נתקל במשחקים מהסוג הזה. רבים מהם נגמרים במשחק קטן של עשר דק' ומחיקת האפליקציה, אך המשחק הזה באמת תפס לי את העין. Sniper Fury מבית Gameloft, עושה את כל מה ששאר משחקי היריות לא עשו עם גראפיקה אדירה ומשחקיות לא פחות מזה.

בשונה ממשחקי יריות שונים שמתמקדים רק בנשק אחד, בסנייפר פורי המשחק מבוסס על שני נשקים שמוכרים לכולנו, צלף(Sniper) ונשק אוטומטי(M16). המשחק מתבסס על שניהם ורץ במקביל כאשר בכל שלב תוכלו לבחור באיזה נשק להשתמש. לכל נשק יש משימות שונות ושדרוגים אחרים.

רבות הפעמים ששיחקנו במשחק שמשתמש אך ורק בנשק אחד, משחק שכזה, אפילו אם תהיה לו הגראפיקה הכי טובה בעולם, מוביל לשיעמום בסופו של דבר. השחקן רוצה גיוון ושינוי מכל שאר המשחקים ואת זה המשחק מבצע הכי טוב. הגיוון בין שני הנשקים והמשימות שנותנות לנו צד אחר במשחק עושות את ההבדל מבין כל שאר המשחקים ששיחקתי עד כה.

המשימות במשחק הן מגוונות והרמת קושי עולה ככל שהשלבים מתקדמים. כדי להתקדם בשלבים תצטרכו לשפר את הנשקים ואת חוזקם וכדי לבצע זאת תצטרכו לחסוך כסף לשיפורים. המשחק מוסיף מימד של חשיבה כי בלי שיפורי הנשק לא תוכלו להתקדם בשלבים שכן האויבים שלכם גם מתחזקים והנשק הפשוט לא יעזור לכם לעבור את השלב. תצטרכו להשתפר מעת לעת.

המשחק משתמש גם בקליפים נהדרים. לדוגמא, בסרטון תוכלו לראות שלאחר ירייה בסנייפר ישנו "סרטון" אשר מדמה את מסלול הכדור היישר אל האוייב ומראה את הפגיעה בדיוק. יש משימות שאתם צריכים לפגוע לאוייב בדיוק באיבר מסויים וזה עוזר להבין את המשחק בצורה טובה יותר.

לסיכום, המשחק הזה בהחלט הוא הטוב ביותר בקטגוריית משחקי היריות ששיחקתי בהם עד כה. נותן מימד אחר של משחקיות עם גראפיקה גבוהה. מומלץ!

Check Also

סיגריה אלקטרונית – סקירה

השימוש בסיגריות החל בסביבות המאה ה9 ע"י שבטים אינדאנים, מאז המאה ה9 ועד שנות ה60 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *