בית / אינטרנט / שידור חי – Live Stream
Live stream circular icon on white background

שידור חי – Live Stream

שידור חי תוכלו למצוא בערוצי הטלוויזיה השונים, באתרים וכמעט בכל מה שקשור לגיימינג. השידור החי בדרך כלל אינו באמת שידור חי ויש בו השהייה כל כמה שניות בכדאי למנוע תקריות מביכות/לא נעימות למשל בשנת 1989 קרה מקרה די מביך בחלוקת פרסי המוזיקה האמריקאים התראיינו להקת Guns N' Roses  כאשר היו שיכורים לחלוטין ומאז משדרים את השידור החי בטקסי הזמר האמריקאים עם השהייה של כחמש שניות.

השידור החי פגש אותנו גם בארץ עם תקרית פחות נעימה בשיגור החללית בה טס אילן רמון קיימים כמו בכל מדינה עוד מקרים רבים של פשלות עם השידור החי ולכן כמעט כל התוכניות חוץ מתוכניות הספורט והחדשות מבצעות השהייה של כמה שניות עד לכמה דקות.

השידורים החיים פוגשים אותנו גם בתחום הגיימינג, כיום כל אחד יכול בכמה פעולות פשוטות לעשות שידור חי בעצמו, אם אתם חזק בתחום הגיימינג כנראה אתם מכירים את האתר Twitch  האתר משדר את טורנירי Esports  וב2015 פרסם שבחודש יש לו 1.5 מיליון כניסות חוזרות ו100 מיליון כניסות חדשות, באתר תוכלו לדפדף במשחקים השונים הקיימים ברשת ולראות אנשים מרחבי העולם משדרים בשידורים חיים את עצמם משחקים במשחק בכמה פעולות פשוטות תוכלו ליצור לעצמכם ערוץ Twitch  ובעזרת תוכנה שתצטרכו להוריד תוכלו לשדר לייב ולהראות את המשחק שאתם משחקים וכמובן להראות את עצמכם במצלמת רשת במידה ותרצו.

twitch

גם האתר Twitch  חווה תקריות לא נעימות ואף מזעזעות עם השידורים החיים למשל בשנת 2013 איש ששידר בעודו משחק בפלייסטיישן עם חברתו שתה איתה והם השתכרו לא עבר הרבה זמן עד שהגבר הפשיט אותה וביצע בה מעשים מגונים בעודה שיכורה ובזמן שהם עושים את זה למול עשרות אלפי אנשים.

לפני Twitch  היה קיים האתר Justin.tv  שנפתח על ידי סטודנטים במיאמי שרק רצו להעביר לאנשים אחרים את החיים שלהם בלייב ב2014 היה האתר הרביעי בגודלו בארצות הברית מבחינת תעבורה האתר עבר הרבה טלטלות ואפילו בזמן שידור חי פעם אחת עצרו את מנהל האתר ובסופו של דבר האתר נסגר.

בקיצור שידורים חיים דבר גאוני שבלעדיו חיי היום יום והצפייה שלנו בטלוויזיה או במחשב הייתה שונה לגמרי אך באותו מידה גם דבר מסוכן מאוד שיכול לגרום להמון פשלות.

Check Also

סיקור: Sniper Fury מבית Gameloft

מפעם לפעם אני נתקל במשחקים מהסוג הזה. רבים מהם נגמרים במשחק קטן של עשר דק' …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *