בית / אינטרנט / Adobe – 29 תוכנות שיהפכו את החיים שלכם לקלים

Adobe – 29 תוכנות שיהפכו את החיים שלכם לקלים

 

החברה Adobe  יוסדה בשנת 1982 בחודש דצבמר

המייסדים של Adobe  הם Charles Geschke  וJohn Warnock.

 

ב2015 ב19 ביוני הוציאה החברה Adobe  את הCreative Cloud

בתוך הCreative Cloud  תוכלו למצוא כ29 תוכנות שיהפכו את החיים שלכם לקלים –

התמונה יצאה מטושטשת ? תערכו בפוטושופ ! חסר לוגו לאתר ? תיצרו באילוסטרייטור !

Creative cloud

התוכנה המצליחה ביותר שהוציאו היא Photoshop  הגרסה הראשונה של פוטושופ יצאה ב1987 על ידי תומאס נול וג'ון נול והגרסה האחרונה יצאה ב15 ביוני 2015 והיא גרסת הcc התוכנה זכתה למיליוני הורדת ולא מעט פריצות שנמכרו ופורסמו בחינם. התוכנה מציאה כלי גרפיקה מתקדמים ביותר לעריכת תמונות, מטרת התוכנה היא עיבוד ובניית תמונה. התוכנה קשה מאוד לשימוש וצריך רקע בתוכנות עריכה או אנגלית טובה בשביל להשתמש בה, מחיר התוכנה הוא 35 שקלים לחודש.

PS

תוכנה מצליחה לא פחות היא Illustrator  שפותחה לראשונה ב1986 הגרסה האחרונה ביותר פורסמה ב2014 ב16 בינואר. שימושי התוכנה הם רבים העיקרים בהם הם עיצוב גרפים, סמלים, תלת מימד ועוד רבים. התוכנה זכתה גם כן למאות אלפי הורדות. התוכנה קשה לשימוש וצריך ידע קודם בעיצוב/תוכנות עריכה בכדי להשתמש בה,מחיר התוכנה הוא 35 שקלים לחודש.

AI

התוכנה הראשונה שתמכה בקבצי PDF  גם היא של Adobe  ושמה הוא Acrobat Pro DC התוכנה נותנת אפשרות לעריכה מתקדמת של קבצי PDF  וגם היא זכתה למאות אלפי הורדות. התוכנה קלה לשימוש וצריך רק אנגלית בסיסית בכדי להשתמש בה, מחיר התוכנה הוא 35 שקלים לחודש.

Acrobat Pro DC

תוכנה נוספת היא Adobe After Effects התוכנה משמשת לעריכה סרטים/קטעי וידאו אפשר להוסיף בתכונה אלמנטים שונים ומיוחדים כמו Element3D ו Cinema4D התוכנה זכתה גם היא למאות אלפי הורדות. התוכנה קלה מאוד ודרושה רק אנגלית בסיסית בכדאי להשתמש בה, מחיר התוכנה הוא 35 שקלים לחודש.

AE

תוכלו למצוא עוד כ25 תוכנות עזר לעריכת קטעי וידאו/,חיתוך וחידוד תמונות, שיפור תאורה ועוד המון עזרים נהדרים שתוכלו לראות כאן : https://www.adobe.com/creativecloud/catalog/desktop.html?promoid=KOVFF

מחיר כל 29 התוכנות הוא 175 שקלים לחודש, כמובן שאם אתם לא עובדים בעבודה שמצריכה את כל הפיצרים המטורפים האלה לא תצטרכו את כל התוכנות אז תוכלו לקנות רק תוכנה אחת ב35 שקלים לחודש.

לסיכום יש לנו חברה מדהימה שקמה מכלום וכיום שולטת בעולם העריכה ויש לנו תוכנות מדהימות במחיר יקר לטעמי. במידה ואחת התוכנות עניינה אתכם אתם מוזמנים להוריד Trial  של 15 יום בחינם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Check Also

סיגריה אלקטרונית – סקירה

השימוש בסיגריות החל בסביבות המאה ה9 ע"י שבטים אינדאנים, מאז המאה ה9 ועד שנות ה60 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *